« Konkurs fotograficzny „Lublin z Pustym niebem” | Home | Puste niebo - recenzja Inkoholiczki »

Powergraph na Falkonie

2016/11/3


.

Na rozpoczynającym się już w piątek (4 listopada) Falkonie będzie można spotkać ekipę Powergraphu w osobach Rafała Kosika, Radka Raka, Cezarego Zbierzchowskiego i Kasi Sienkiewicz-Kosik. Warto dodać, że Powergraph wspólnie z Falkonem organizuje konkurs fotograficzny „Lublin z Pustym niebem„ - wystarczy zrobić klimatyczne zdjęcie starego Lublina i do 11 listopada wysłać je do Powergraphu, aby wygrać furę pięknie wydanych, znakomitych książek naszego wydawnictwa (regulamin na stronie powergraph.pl). Zapraszamy!

.
Piątek
godz. 19.00 - Cezary Zbierzchowski dyżur autografowy
godz. 20.00 - Rafał Kosik w panelu „Czy kolonizacja kosmosu ma sens”? (sala Wędrowycza)
godz. 22.00 - Cezary Zbierzchowski w panelu „Seks i roboty, czyli jak AI i transhumanizm wpłynie na naszą seksualność” (sala Wędrowycza)
Sobota
godz. 13.00 - Rafał Kosik i Cezary Zbierzchowski w panelu „O potrzebie czytania i pisania wielotomowych sag” (Komnata Tajemnic)
godz. 14.00 - Rafał Kosik i Radek Rak dyżur autografowy
godz. 17.00 - Radek Rak w panelu „Erotyka w fantastyce” (sala Wędrowycza)
godz. 19.00 - Kasia Sienkiewicz-Kosik w panelu „Przyszłość rynku wydawniczego w Polsce”(sala Wędrowycza)
godz. 20.00 - Radek Rak i Kasia Sienkiewicz-Kosik w panelu „Co fantastyka traci przechodząc do mainstreamu„ (sala Wędrowycza)
godz. 21.00 - Radek Rak prelekcja „Erotyka w fantastyce” (sala Tardis)
godz. 22.00 - Cezary Zbierzchowski w panelu „Tabu w kulturze, czyli czego nie wolno, ale jednak się robi w dziełach kultury” (sala Wędrowycza)
Niedziela
godz. 12.00 - Radek Rak w panelu „Zawartość cukru w cukrze, czyli ile literatury jest w powieściach SF i fantasy” (Komnata Tajemnic)